Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/data/b/5/b537699c-4646-4cd5-922f-54c3228fd1ad/metropolacafe.sk/web/wp-content/plugins/wow-carousel-for-divi-lite/wow-divi-carousel-lite.php/languages/divi-carousel-lite-en_US.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php73/bin/) in /data/b/5/b537699c-4646-4cd5-922f-54c3228fd1ad/metropolacafe.sk/web/wp-includes/l10n.php on line 761
O nas komplet - Metropola Cafe
Select Page

O nás

Sme partia ľudí, ktorá spolu od roku 2014 pôsobí v slovenskom gastro segmente. Do roku 2020 sme sa zameriavali na vývoj a prípravu originálnych receptúr a surovín. Vyznačujú sa kreativitou, jednoduchou prípravou a prírodným zložením bez umelých dochucovadiel a farbív. Mnohí naši fanúšikovia a obchodní partneri po celom Slovensku nás poznajú pod značkou Drinkera SKSme známi tým, že nápoje sú naša vášeň. Snažíme sa o to, aby sme nimi robili radosť a pozdvihli úroveň prípravy nápojov.

V roku 2020 nastal čas, keď sme urobili krok do nového projektu. Metropola Café & Bistro. Presnejšie Metropola Café & Bistro by Drinkera SKMáme za to, že slovenská história je veľmi bohatá na skvelé osobnosti a významné udalosti. História je súčasťou nášho života. Rozhodli sme sa preto prepájať tradície a modernosť, minulosť a trendy. Metropola Café je presne tento priestor, v ktorom sa stretáva minulosť s trendami a tradície s modernosťou. Tvoríme priestor pre príjemné priateľské stretnutia, spoznávanie histórie, vzdelávania a zoznamovania sa s rôznymi prípravami kávy alebo iných nápojov. Do tohto priestoru neoddeliteľne patrí aj jedlo. Pripravili sme koncept bistra, v ktorom hosť nájde rýchle a ľahké jedlo počas celého dňa.

Nadväzujeme na slávu Reštaurácie Hotela Slovan, ktorý významne od roku 1923 ovplyvňoval gastronómiu mesta Martin. To nás zaväzuje nespať na vavrínoch a nečerpať len zo slávy minulosti, ale aj aktívne rozvíjať toto dedičstvo. Vzdelávame sa, rozvíjame naše skúsenosti a pracujeme na to, aby ste mali možnosť stráviť u nás príjemný čas s chutným nápojom a jedlom v nezabudnuteľnej atmosfére Metropoly.

Vývoj nových receptúr a surovín tak zastrešíme v našej a vašej kaviarni, v ktorej ochutnáte mnohé chuti ako prví na Slovensku a vlastne ako prví na celom svete.  Metropola Café & Bistro je budovaná aj ako laboratórium chutí a zdobení. Okrem už osvedčených nápojov a jedál vás zoznámime aj s novinkami kreatívne pripravovanými len v našich priestoroch. 

Nech sa páči, srdečne pozývam na návštevu. Príďte si vychutnať atmosféru Metropoly.

 

Tešíme sa na vás

 

Metropola tím